Čas na serveru 18:32:11

Jiří Načeradský
Muž

Id: 132123

Muž

  •  / Muž / Jiří Načeradský
  •  / Muž / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 299 x 204 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10. 10. 93, odborně čištěno a vypnuto, nerámováno, velmi dobrý stav, zcela ojedinělý rozměr

zobrazeno: 9681x

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Příhozy: 75