Čas na serveru 20:16:16

Jiří Načeradský
Na lehátku

Id: 193620

Na lehátku

  •  / Na lehátku / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 44,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1064x

Vyvolávací cena:
2 800

4 200