Čas na serveru 05:55:26

Jiří Načeradský
Návštěva z vesmíru

Id: 262102

Návštěva z vesmíru

  •  / Návštěva z vesmíru / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:

12 200