Čas na serveru 04:16:13

Jiří Načeradský
Oboustranný obraz

Id: 122107

Oboustranný obraz

  •  / Oboustranný obraz / Jiří Načeradský

olej/sololit, rozměr 69 x 49 cm, signováno na obou stranách, datováno viz foto, olištováno, drobné oděrky na obraze

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

22 000