Čas na serveru 17:12:44

Jiří Načeradský
Rozpor

Id: 343201

Rozpor

  •  / Rozpor / Jiří Načeradský
  •  / Rozpor / Jiří Načeradský
  •  / Rozpor / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4171x

Vyvolávací cena:

170 000

Příhozy: 94