Čas na serveru 12:00:53

Jiří Načeradský
Tanec

Id: 315301

Tanec

  •  / Tanec / Jiří Načeradský
  •  / Tanec / Jiří Načeradský
  •  / Tanec / Jiří Načeradský

malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 5957x

Vyvolávací cena:

145 000

Příhozy: 49