Čas na serveru 10:56:26

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

Výzva

  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský
  •  / Výzva / Jiří Načeradský

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

zobrazeno: 7488x

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Účastníci: 22

Příhozy: 91