Čas na serveru 01:53:58

Jiří Načeradský
Žena

Id: 370209

Žena

  •  / Žena / Jiří Načeradský
  •  / Žena / Jiří Načeradský
  •  / Žena / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena: