Čas na serveru 06:41:37

Jiří Načeradský
Žlutá

Id: 309901

Žlutá

  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský
  •  / Žlutá / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 130 x 162 cm, značeno a datováno vpravo dole, volnější plátno, autorsky popsáno na zadní straně blindrámu, původní olištování

zobrazeno: 5322x

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Příhozy: 93