Čas na serveru 09:13:19

Jiří Novotný
Akce III

Id: 466201

Akce III

  •  / Akce III / Jiří Novotný
  •  / Akce III / Jiří Novotný
  •  / Akce III / Jiří Novotný
  •  / Akce III / Jiří Novotný

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 296x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

4.12.2023, 21:07:00

2.11.2023 23:49 8 000 Kč