Čas na serveru 00:47:07

Jiří Patera
Baltský rybář

Id: 334802

Baltský rybář

  •  / Baltský rybář / Jiří Patera

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozené olištování

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena:

18 500

Příhozy: 51