Čas na serveru 03:03:54

Jiří Procházka
Draperie

Id: 288403

Draperie

  •  / Draperie / Jiří Procházka
  •  / Draperie / Jiří Procházka
  •  / Draperie / Jiří Procházka
  •  / Draperie / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 8001x

Vyvolávací cena:
3 800

23 400