Čas na serveru 03:42:45

Jiří Procházka
Hlava

Id: 65106

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Procházka
  •  / Hlava / Jiří Procházka
  •  / Hlava / Jiří Procházka
  •  / Hlava / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4302x

Vyvolávací cena:

15 500