Čas na serveru 15:02:02

Jiří Procházka
Krajina

Id: 267401

Krajina

  •  / Krajina / Jiří Procházka
  •  / Krajina / Jiří Procházka
  •  / Krajina / Jiří Procházka
  •  / Krajina / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 82 x 56 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámování, na zadní straně původní štítek, popis, stav viz foto

zobrazeno: 3584x

Vyvolávací cena:

18 500