Čas na serveru 04:43:29

Jiří Procházka
Krajina

Id: 324902

Krajina

  •  / Krajina / Jiří Procházka
  •  / Krajina / Jiří Procházka
  •  / Krajina / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 68 x 116 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském olištování

zobrazeno: 2755x

Vyvolávací cena:

39 000