Čas na serveru 02:13:03

Jiří Procházka
Ležící figura

Id: 191803

Ležící figura

  •  / Ležící figura / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav

zobrazeno: 1694x

Vyvolávací cena:

34 600