Čas na serveru 02:05:22

Jiří Procházka
Praha z Riegrových sadů

Id: 90201

Praha z Riegrových sadů

  •  / Praha z Riegrových sadů / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vpravo dole, původní rámování

zobrazeno: 2767x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 55