Čas na serveru 04:23:58

Jiří Procházka
Torso

Id: 200311

Torso

  •  / Torso / Jiří Procházka
  •  / Torso / Jiří Procházka
  •  / Torso / Jiří Procházka
  •  / Torso / Jiří Procházka
  •  / Torso / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorský štítek, oděrky na autorském olištování, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 6042x

Vyvolávací cena:

31 500