Čas na serveru 14:16:33

Jiří Procházka
V krajině

Id: 35902

V krajině

  •  / V krajině / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1749x

Vyvolávací cena:

22 000