Čas na serveru 14:28:49

Jiří Procházka
V krajině

Id: 35902

V krajině

  •  / V krajině / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2092x

Vyvolávací cena:

22 000