Čas na serveru 14:08:03

Jiří Procházka
Věci na stole

Id: 275201

Věci na stole

  •  / Věci na stole / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 98 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozené olištování, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 5792x

Vyvolávací cena:

66 600