Čas na serveru 08:38:11

Jiří Procházka
Z cyklu Metamorfózy

Id: 207206

Z cyklu Metamorfózy

  •  / Z cyklu Metamorfózy / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 4295x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 48