Čas na serveru 13:38:49

Jiří Procházka
Zátiší

Id: 146104

Zátiší

  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno

zobrazeno: 1504x

Vyvolávací cena:

33 000