Čas na serveru 11:52:02

Jiří Procházka
Zátiší

Id: 159201

Zátiší

  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka
  •  / Zátiší / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 89 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:

34 100