Čas na serveru 09:25:08

Jiří Ptáček
Z dovolené

Id: 128311

Z dovolené

  •  / Z dovolené / Jiří Ptáček
  •  / Z dovolené / Jiří Ptáček
  •  / Z dovolené / Jiří Ptáček

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3103x

Vyvolávací cena:

10 100