Čas na serveru 02:00:05

Jiří Rada
V zahradě

Id: 1110

V zahradě

  •  / V zahradě / Jiří Rada
  •  / V zahradě / Jiří Rada
  •  / V zahradě / Jiří Rada

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 60 cm, signováno vlevo dole s věnováním Josefu Kemrovi, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1485x

Vyvolávací cena:

11.6.2014, 20:45:00

27.5.2014 23:09 1 500 Kč