Čas na serveru 14:01:29

Jiří Rejžek
Jez ve Strakonicích

Id: 77003

Jez ve Strakonicích

  •  / Jez ve Strakonicích / Jiří Rejžek

olej/plátno, rozměr 46 x 128 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený obraz, poškozený rám

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:
1 200