Čas na serveru 00:05:27

Jiří Šalamoun
Bajka o vráně a lišce

Id: 127202

Bajka o vráně a lišce

  •  / Bajka o vráně a lišce / Jiří Šalamoun

litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 42,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vlevo dole č. 36/60, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2673x

Vyvolávací cena:

21.5.2018, 19:45:00

17.5.2018 20:50 2 500 Kč