Čas na serveru 02:48:00

Jiří Ščerbakov
Žena s jezevčíkem

Id: 160504

Žena s jezevčíkem

  •  / Žena s jezevčíkem / Jiří Ščerbakov

olej/plátno, rozměr 73 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozené olištování, protržené plátno

zobrazeno: 2288x

Vyvolávací cena:

9 500