Čas na serveru 04:25:42

Jiří Šlitr
Bruxelles

Id: 376103

Bruxelles

  •  / Bruxelles / Jiří Šlitr
  •  / Bruxelles / Jiří Šlitr
  •  / Bruxelles / Jiří Šlitr

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, list mírně poškozen, poškozená pasparta, zaskleno, stav viz foto

zobrazeno: 2915x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500