Čas na serveru 01:05:07

Jiří Šlitr
Pražské panorama

Id: 435

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jiří Šlitr

kresba kolorovaná akvarelem, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 5063x

Vyvolávací cena:
6 900

6 900

11.7.2013, 20:47:00

11.7.2013 20:44 6 900 Kč