Čas na serveru 02:16:26

Jiří Šlitr
Z cest po Itálii

Id: 356302

Z cest po Itálii

  •  / Z cest po Itálii / Jiří Šlitr

tuš/papír, rozměr viditelný 27,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 18

Příhozy: 67