Čas na serveru 21:15:46

Jiří Slíva
Konvolut dvou kusů

Id: 377404

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jiří Slíva

litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 41 x 52 cm, vše značeno, číslováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 972x

Vyvolávací cena:

7 500