Čas na serveru 08:16:34

Jiří Slíva
Saksofonista

Id: 2020

Saksofonista

  •  / Saksofonista / Jiří Slíva
  •  / Saksofonista / Jiří Slíva
  •  / Saksofonista / Jiří Slíva
  •  / Saksofonista / Jiří Slíva

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 6313x

Vyvolávací cena:

4 200