Čas na serveru 08:22:58

Jiří Slíva
Vertigo

Id: 27606

Vertigo

  •  / Vertigo / Jiří Slíva
  •  / Vertigo / Jiří Slíva

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 35 cm, signováno uprostřed dole, č. 30/55, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1660x

Vyvolávací cena:

8 000