Čas na serveru 11:52:04

Jiří Sodoma
Dáma v červeném

Id: 42217

Dáma v červeném

  •  / Dáma v červeném / Jiří Sodoma

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 3114x

Vyvolávací cena:
6 000

10 500