Čas na serveru 05:36:53

Jiří Sopko
Anděl

Id: 185049

Anděl

  •  / Anděl / Jiří Sopko
  •  / Anděl / Jiří Sopko
  •  / Anděl / Jiří Sopko

malba/plátno, rozměr ve výřezu 29 x 23,5 cm signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7812x

Vyvolávací cena:

17 500