Čas na serveru 05:46:17

Jiří Šorm
Akt

Id: 78501

Akt

  •  / Akt / Jiří Šorm
  •  / Akt / Jiří Šorm
  •  / Akt / Jiří Šorm
  •  / Akt / Jiří Šorm

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, PO

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:

2 200