Čas na serveru 02:34:10

Jiří Šorm
Smím prosit

Id: 129709

Smím prosit

  •  / Smím prosit / Jiří Šorm
  •  / Smím prosit / Jiří Šorm
  •  / Smím prosit / Jiří Šorm
  •  / Smím prosit / Jiří Šorm

akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

zobrazeno: 1191x

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

15.5.2019, 21:40:00

12.5.2019 10:29 9 000 Kč