Čas na serveru 09:41:43

Jiří Stibral
Partie u rybníka

Id: 308807

Partie u rybníka

  •  / Partie u rybníka / Jiří Stibral

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1055x

Vyvolávací cena:
2 200