Čas na serveru 13:04:35

Jiří Štourač
Dlažba

Id: 346301

Dlažba

  •  / Dlažba / Jiří Štourač
  •  / Dlažba / Jiří Štourač
  •  / Dlažba / Jiří Štourač

olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát

zobrazeno: 5512x

Vyvolávací cena:
9 500

110 000