Čas na serveru 10:49:44

Jiří Štourač
Schodiště

Id: 336501

Schodiště

  •  / Schodiště / Jiří Štourač
  •  / Schodiště / Jiří Štourač
  •  / Schodiště / Jiří Štourač

malba/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu

zobrazeno: 5056x

Vyvolávací cena:

80 000

Příhozy: 60