Čas na serveru 20:13:16

Jiří Surůvka
Kalte Füsse

Id: 156406

Kalte Füsse

  •  / Kalte Füsse / Jiří Surůvka

olej/plátno, rozměr 135 x 95 cm, signováno vlevo dole, olištováno

zobrazeno: 1474x

Vyvolávací cena:
8 000

15 000