Čas na serveru 01:35:29

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jiří Toroň
Na pobřeží

Id: 204213

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 47x

Vyvolávací cena:

2019,10-1,07,19,50,00
( 7.10.2019, 19:50:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.