Čas na serveru 06:38:13

Jiří Toroň
Na pobřeží

Id: 204213

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň
  •  / Na pobřeží / Jiří Toroň

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 169x

Vyvolávací cena:

10 000