Čas na serveru 15:19:22

Jiří Trnka
Dívka s kyticí

Id: 281205

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Jiří Trnka

kombinovaná technika/akvarel/tuž, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5147x

Vyvolávací cena:
4 800

32 000

2021,01-1,18,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu