Čas na serveru 21:06:42

Jiří Trnka
Dívka s kyticí

Id: 281205

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Jiří Trnka

kombinovaná technika/akvarel/tuž, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6002x

Vyvolávací cena:
4 800

43 001

Příhozy: 50