Čas na serveru 03:56:04

Jiří Trnka ml.
Hledači štěstí II

Id: 433201

Hledači štěstí II

  •  / Hledači štěstí II / Jiří Trnka ml.

olej/sololit, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen původní doklad o koupi díla z Díla - Podniku českého fondu výtvarných umění

zobrazeno: 3586x

Vyvolávací cena:

24 000