Čas na serveru 04:13:48

Jiří Trnka
Jarní větvičky

Id: 240403

Jarní větvičky

  •  / Jarní větvičky / Jiří Trnka

olej/karton, rozměr 47 x 23 cm, značeno na zadní straně včetně přidané a značené litografie, oděrky na rámu

zobrazeno: 4119x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 65