Čas na serveru 03:23:21

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 1

Id: 294801

Kormidelník Vlnovský 1

  •  / Kormidelník Vlnovský 1 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,7 x 16 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 12034x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 66