Čas na serveru 17:22:53

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 2

Id: 294802

Kormidelník Vlnovský 2

  •  / Kormidelník Vlnovský 2 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,2 x 15,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 3661x

Vyvolávací cena:

34 000

Účastníci: 19

Příhozy: 77