Čas na serveru 14:54:24

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 3

Id: 294803

Kormidelník Vlnovský 3

  •  / Kormidelník Vlnovský 3 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 4978x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 20

Příhozy: 71