Čas na serveru 02:35:29

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 3

Id: 294803

Kormidelník Vlnovský 3

  •  / Kormidelník Vlnovský 3 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 562x

Vyvolávací cena:

2 900

2021,03-1,22,19,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu