Čas na serveru 00:18:52

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 4

Id: 321301

Kormidelník Vlnovský 4

  •  / Kormidelník Vlnovský 4 / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 52